DUVAR TİPİ ELEKTRİKLİ KAT KALORİFERİ-KOMBİModeller

9kw - 12kw - 18kw - 24kw - 30kw


Teknolojiyi ve Ekonomiyi Bir Arada Sunuyoruz.

Enerji sorununun giderek arttığı son dönemlerde ısıtmada kullanılan en ekonomik ve kesintisiz enerji kaynağı olarak size elektriği öneriyoruz.


Yakıt olarak tamamen elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Diğer yakıtların aylık sarfiyatlarıyla mukayese edildiğinde çok daha tasarrufludur.


Her tipteki kalorifer tesisatına uygundur. Özel bir tesisat gerektirmeden eski cihazınızın yerine kolaylıkla montajı yapılabilir. (yerden ısıtma, panel v.b)


9kw, 12kw, 18kw, 24kw, 30kw modelleri duvara montajlıdır. Şık görüntüsü ve küçük ebatları,inoks ve boyalı seçenekleriyle bulunduğu ortama şıklık katar.


Dijital kumandalı ,elektronik sistemi ile zaman ve derece ayarı kolaylıkla yapılabilmektedir.


Zaman ayarı yedi gün ve bir gün içinde dört ayrı program yapma ayrıcalığını size tanır.


Tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Cihaz üzerinde bulunan kaçak akım rolesi ile, tehlike anında elektrik akımı kesilecektir.


Isıtıcılar full elektronik sistemle kademeli olarak devreye girer böylelikle voltajlarınızda ani hareketler oluşmaz. Sessiz çalışır, baca, koku ve yakıt taşıma işlemleri olmadığı için zamanınızdan da tasarruf eder.


Üzerinde bulunan plaka eşanjör sistemi ile yaz kış sıcak su ihtiyacınız karşılanır.

9Kw dışındaki tüm cihazlar trifaze elektrik ile çalışmaktadır.Türkiye genelinde 2002 yılından itibaren yapılan binalarda trifaze elektrik şartı konulmasıyla birlikte kısa süre bir süre sonra tüm elektrik tesisatlarının trifaze ile değiştirilmesi zorunlu hale gelecektir.Bunlarıda gözönünde bulundurarak diğer yakıtlarda harcadığınız depo,nakliye ve taşıma giderleriyle karşılaştırıldığında trifaze elektrik bağlatmak çok daha gerekli ve ekonomiktir.Trifaze elektrik bağlatma ile ilgili, sıkça sorulanlar sayfasında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Cihazımız CE belgesi bulunmaktadır ve bununla birlikte üzerinde kullanılan malzemelerin tamamı TSE, CE ve ISO gibi kalite belgelerine sahiptir.

Cihazlarımız 3 yıl garantilidir.


Teknik bilgiler için tıklayınız.


Web Design : Magnet Web