Endüstriyel Kullanımlar İçin Pis Su PompalarıModeller

- Feka

- Drenag

- Grinder


Teknik Özellikler

-Bu pompaların pompa gövdesi, motor kasası ve pompa çarkı dökümden yapılmıştır. Kullanım yerleri ve özelliklerine göre 3 grup modelimiz bulunmaktadır.

-FEKA SERİSİ : Pis su, atık su, katı parçacıklar içeren suların tahlieysinde kullanılmaktadır. Kimyasal madde içeren sularda kullanılamaz. Emiş ağzından geçebilecek partikül çapı 38 mm dir. 6-30 m3/h debi kapasitesi, monofaze modeller için 14 mSS, trifaze modeller için 15,5 mSS kadar basma yüksekliğine sahiptir. Uygun pano ile çalıştırılması gerekmektedir.

-DRENAG SERİSİ :Kumlu su, inşaat alanlarındaki bulanık ve çamurlu su, yer altı suyu, yağmur suyu, havuz suyu, nehir ve göl suyu gibi suların tahliyesinde kullanılmaktadır. Emiş ağzından geçebilecek partikul çapı 12 mm dir. 6-33 m3/h debi kapasitesi, monofaze modeller için 19,2 mSS, trifaze modeller için 21,5 mSS kadar basma yüksekliğine sahiptir.

-GRİNDER SERİSİ :Diğer pompalardan farklı olarak mikro döküm çelik malzemeden üretilen parçalayıcı bıçak bulunmaktadır. Bu sayede katı parçalar ezilerek su içerisinde tahliye edilebilir. Pis su, atık su, katı madde ve uzun lifler içeren sıvıların tahliyesinde kullanılabilir.2-9 m3/h debi kapasitesi, monofaze modeller için 24,5 mSS, trifaze modeller için 26,5 mSS kadar basma yüksekliğine sahiptir.

 

 

Broşür için tıklayınız.

TSE Belgesi için tıklayınız.

CE Belgesi için tıklayınız.


Web Design : Magnet Web