Teknopolimer Gövdeli Atık Su PompalarıModeller

- Nova

- Feka 600


Teknik Özellikler

-Bu tip pompaların gövde, taşıma kolu, çark, başlık ve emme yolu teknopolimer; şaft, rotor ve vidalar paslanmaz çelik malzemedendir.

-NOVA Serisi: Lif içermeyen yağmur, zemin, depo ve havuz sularının boşaltılması için kullanılmaktadır. Foseptik suların boşaltılması için uygun değildir. Yan tarafında bulunan seviye flatörü pompaya montajlı olup su seviyesinin artması ile yukarı kalkarak pompanın çalışmasına izin vermekte, su seviyesinin düşmesi ile aşağıya inerek pompanın durmasını sağlayarak pompanın susuz çalışmasını önlemektedir. Pompanın altında bulunan deliklerden emiş yapılmakta olup Nova 180 modelinde 5 mm, Nova 300 ve 600 modellerinde 10 mm ye kadar partikül geçebilmektedir. Bütün seri monofaze elektrikle çalışmaktadır.

-FEKA 600 : Bu pompalarda da yan tarafta bulunan seviye flatörü sayesinde susuz çalışmaya karşı pompa korunur ve monofaze elektrikle çalışmaktadır. 25 mm ye kadar partikül geçebilir. Lif içermeyen yağmur, zemin, depo ve havuz sularının boşaltılması için kullanılabildiği gibi foseptik tanklarına toplanan atık sular (süzüldükten sonra) için de tercih edilebilir.


Broşür için tıklayınız.

TSE Belgesi için tıklayınız.

CE Belgesi için tıklayınız.


Web Design : Magnet Web